nůž Unagi-Saki 180mm Kanetsune Honsho Kanemasa G-Series

Kód: KNTN-G-53
Neohodnoceno
6 699 Kč
Unagi-Saki 180 mm, nůž šéfkuchaře Kanetsune Honso Kanemasa G-Series & japonský kuchařský nůž & oceli Hitachi White Steel #3 HRC 60-61 & rukojeť ve tvaru písmene D ze dřeva magnolie - bolster z bůvolího rohu & délka čepele 180 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

japonský nůž šéfkuchaře Unagi-Saki 180 mm

Kanetsune Honsho Kanemasa G-Series

.

Extrémně ostrý japonský nůž Unagi-Saki 180 mm Kanetsune Honsho Kanemasa G-Series.  Unagi znamená v japonštině úhoř. Špička nože je velmi ostrá, takže je ideální pro filetování ryb, zejména úhořů. K tomu slouží ostrý hrot nože, který se zasune do úhoře poblíž hlavy a poté se vede řez po celé délce úhoře tak, aby se dala snadno vyjmout páteř. Poté vám speciální tvar nože pomůže vytvořit požadované porce nebo filety. Pro tento typ nože je na první pohled typická krátká rukojeť, která se ideálně vejde do vaší dlaně.
Kromě standardní verze, jak je znázorněno na obrázku, existuje mnoho dalších místních stylů, které se významně liší pro různá japonská města, jako je Nagoja, Osaka a Kjóto.
Dokonce i nejjednodušší úkoly s tímto krásným a funkčním nožem jsou povýšeny na mimořádný zážitek. Ostrá čepel a rukojeť ve tvaru písmene D ze dřeva magnolie Vám poskytne tu nejlepší kontrolu při řezání a krájení.

.

Délka rukojeti:        100 mm
Délka čepele:          180 mm
Celková délka:        300 mm
Hmotnost:                220 g
.
Doporučení a údržba:

✅ japonský nůž Unagi-Saki 180 mm Kanetsune Honsho Kanemasa G-Series z oceli Hitachi White Steel #3. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.
✅ Nepoužívejte japonský nůž ke krájení tvrdých a zmražených potravin. Může dojíte ke zlomení ostří, nebo vylomení jeho části.
✅ Nepožívejte japonský nůž jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.    
✅ Chraňte nůž a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.
✅ Pokud víte, že japonský nůž nebudete delší dobu potřebovat je vhodné ho potřít olejem a zabalit do hadříku, nebo novin.
✅ Nůž ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi !

.

✅ Čištění kuchyňského nože: Každý nůž si zaslouží péči. Částečky přichycené na povrchu čepele z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu nože skvrny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví ostří nože, ale částečky na ostří přichycené. Je lepší se starat o svůj nůž a po používání ho umýt a natřít olejem.

.

✅ Ostření nože: pro ostří kuchyňského nože z oceli Hitachi White Steel #3 doporučujeme použití 

diamantových a vodních brusných kamenů. Pokud si nejste 100% jisti svými schopnostmi a šikovností, obraťte se na nás. Případně vyhledejte profesionálního brusiče ve Vašem okolí. Škody, které by mohly vzniknout při neodborném broušení jsou nevratné.

.

✅ Vyrobeno v Japonsku

✅ Nůž je prioritně určen pro držení v pravé ruce

.

Dellinger záruka: Začněte krájet a řezat jako profesionální šéfkuchař ještě dnes ! K tomu, aby Vás vaření začalo opravdu bavit, potřebujete opravdu kvalitní a ostrý nůž. Nože od Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž je zabalen v luxusním pouzdru a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Překvapíte jak domácí tak i profesionální kuchaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: výprodej
Stav: new

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz