čistič kamenů,disk - SHAPTON 0505

Kód: SHA-0505
Neohodnoceno
Značka: SHAPTON
489 Kč
Lapovací kotouč Shapton k lapování brusných kamenů, pr. 70mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lapovací kotouč Shapton 0505, pr. 70mm

.

Japonský výrobce vodních kamenů Shapton z Nabatame v provincii Tochigi je známý výrobou těch nejtvrdších brusných kamenů na světě. K jeho produkci patří také lapovací kotouč Shapton k lapování brusných kamenů. Lapovací kotouč má dvě strany: zcela rovnou stranu a stranu s drážkami. Obě strany lze použít. Lapovací kotouč používáte k čištění a zarovnávání brusných kamenů. Například když na nich zůstaly kovové částečky, které mohou ovlivnit výsledky broušení. Jednoduše přejeďte lapovacím kotoučem po svém kameni a ten bude opět jako nový!

.
✅ kvalitní lapovací kotouč SHAPTON
✅ brusivo – karbid křemíku (SiC)
✅ vysoce efektivní lapování - čištění brusné plochy
✅ rozměr lapovacího kamene: 70x26mm


Upozornění: Přečtěte si prosím pozorně výše uvedené poznámky. Dozvíte se mimo jiné, proč by Shapton kameny neměly zůstat ve vodě déle, než je nezbytně nutné. Kromě tohoto důležitého bodu najdete odpovědi na mnoho dalších souvisejících otázek o těchto kamenech. Výrobce nabízí rady ohledně výběru druhů zrna pro různé fáze ostření různých druhů nástrojů a běžných ocelí. Naše rada pokrývá pouze obecné pokyny pro používání kamenů. Pokud máte různé další nápady, máte jiné zkušenosti s tímto typem kamene nebo znáte různá doporučení z jiných odborných zdrojů, měli byste je vzít v úvahu při rozhodování o tom, které kameny koupit.
.
Základní jednoduchá pomůcka pro výběr kamenů zní:
Brousící kameny (japonská zrnitost JIS 80-400)
Udržovací kameny (japonská zrnitost JIS 400-3000)
Leštící kameny (japonská zrnitost JIS 3000-30 000)
.
Dellinger záruka: Začněte krájet a řezat jako profesionální šéfkuchař ještě dnes! Udržujte své nože neustále ostré a v perfektní kondici.
Brusné kameny od Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Jakýkoliv brusný kámen, nebo jiný produkt od nás se může stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Překvapíte jak domácí tak i profesionální kuchaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: příslušenství pro broušení
Stav: new

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz