Lovecký nůž Dellinger Motstand SKD11 Full Tang

Kód: K-H208
7 999 Kč
Skladem (3 ks)

 

  • Typ nože: Lovecký nůž Dellinger Motstand SKD11, ideální pro lovecké aktivity.
  • Materiál čepele: Čepel je vyrobena z japonské oceli SKD11 s 5 vrstvami, což zajišťuje vyváženou odolnost a trvanlivost.
  • Včetně koženého pouzdra: Zahrnuje praktické kožené pouzdro pro snadné uložení a přenášení nože.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lovecký nůž Dellinger Motstand SKD11 Full Tang

Dellinger Motstand SKD11 je exkluzivní lovecký nůž, který kombinuje praktičnost, výkon a tradiční řemeslnou kvalitu. Jeho čepel je vyrobena z 5 vrstev japonské oceli SKD11, známé svou výjimečnou odolností a dlouhotrvající ostrostí při tvrdosti kolem R62 +/- 1 Rockwella. Tento nůž může být rodinným dědictvím, které přežije generace, díky mimořádné pevnosti čepele a odolnosti vůči otupení.

Rukojeť je vyrobena z velmi tvrdého dřeva Desert Iron Wood, které je známé svou odolností a přírodní krásou. Každá rukojeť je pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná pro vynikající ruční ovládání. Desert Iron Wood pochází z rozsáhlých pouští v USA, kde získává svou charakteristickou barvu od minerálů obsažených v pouštní půdě.

Čepel z japonské oceli SKD11

Rukojeť ze dřeva Desert Iron Wood

Kožené pouzdro z hovězí kůže

Parametry nože:

Celková délka: 290 mm

Délka čepele: 160 mm

Síla čepele: 4,0 mm

Hmotnost: 350 g

Jak se o nůž starat a naopak co s ním nedělat ...

Nůž nikdy neumývejte v myčce na nádobí. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.

Nepoužívejte nůž jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.

Chraňte nůž před pádem nebo nárazem.

Čištění loveckého nože: Částečky přichycené na povrchu čepele z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu nože skvrny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví ostří nože, ale právě ty přichycené částečky. Na odstranění se běžně používá například jedlá soda, která po namočení vytvoří „kašičku“ a starý korkový špunt.

Ostření loveckého nože: Pro ostří nože z japonské oceli SKD11 doporučujeme použití diamantových a vodních brusných kamenů. Pokud si nejste 100% jisti svými schopnostmi a šikovností, obraťte se na nás. Vaše nože Vám nabrousíme individuálně dle Vašeho přání. Pravidelně také pořádáme kurzy broušení nožů. Případně vyhledejte profesionálního brusiče ve Vašem okolí. Škody, které by mohly vzniknout při neodborném broušení, jsou nevratné.

Upozornění: Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

Vostrá záruka! Začněte krájet a řezat jako profesionální šéfkuchař ještě dnes! Udržujte své nože neustále ostré a v perfektní kondici. Nože zVostra přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Jakýkoliv nůž, nebo jiný produkt od nás se může stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Překvapíte jak domácí tak i profesionální kuchaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavírací a Lovecké Nože
Stav: new
materiál čepele: SKD11 Full tang
materiál rukojeti: Desert Ironwood
délka ostří: střední 120 - 160 mm
typ nože: s pevnou čepelí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz