nůž lovecký Dellinger Majishan Full Damascus RWL34

Kód: K-H245
Neohodnoceno
Značka: Dellinger
7 125 Kč
Skladem (>5 ks)

Lovecký nůž Dellinger Majishan Full Damascus & švédská prášková ocel RWL34 & včetně koženého pouzdra

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exklusivní a jedinečný lovecký nůž Dellinger Majishan ze švédské práškové oceli RWL34

Exklusivní, přitom praktický a výkonný lovecký nůž, který má čepel ze švédské práškové oceli RWL34. Tato výjimečná ocel má dlouhotrvající ostrost při tvrdosti okolo R61 +/- 1 Rockwella. Nůž Majishanse může stát rodinným pokladem, který přežije i vaše vnoučata. Nože jsou vyráběny tradičním způsobem, což zaručuje mimořádnou pevnost čepele a odolnost vůči otupení. Každý nůž je ručně broušený a při vysoké tvrdosti dosahuje mimořádné až extrémní ostrosti.

Rukojeť je vyrobena ze stabilizovaného nádoru topolu. Vždy je pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná a navržena pro vynikající ruční ovládání.

Parametry nože:

Celková délka: 265 mm
Délka čepele:
145 mm
Síla čepeli:
3,1 mm
Hmotnost: 240 g

 


Jak se o nůž starat a naopak co s ním nedělat ...

Nůž nikdy neumývejte v myčce na nádobí. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.

Nepoužívejte nůž jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.

Chraňte nůž před pádem nebo nárazem.

Čištění loveckého nože: Částečky přichycené na povrchu čepele z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu nože skrvny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví ostří nože, ale právě ty přichycené částečky. Na odstranění se běžně používá například jedlá soda, která po namočení vytvoří „kašičku“ a starý korkový špunt.

Ostření loveckého nože: pro ostří nože z damaškové oceli doporučujeme použití diamantových a vodních brusných kamenů. Pokud si nejste 100% jisti svými schopnostmi a šikovností, obraťte se na nás. Vaše nože Vám nabrousíme individuálně dle Vašeho přání. Pravidelně také pořádáme kurzy broušení nožů. Případně vyhledejte profesionálního brusiče ve Vašem okolí. Škody, které by mohly vzniknout při neodborném broušení jsou nevratné.

Upozornění: Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz