KIYA

Objevte profesionální kvalitu syntetických brusných kamenů KIYA na noze-Zvostra.cz. Každý brusný kámen značky KIYA je vyroben s důrazem na detail a kvalitu, což zaručuje, že získáte maximální výkon a dlouhotrvající ostrost vašich nožů a nástrojů. Tyto kameny jsou vyvinuty s použitím pokročilých technologií a vysoce kvalitních materiálů, aby zajistily efektivní a rovnoměrné broušení.

Nabízíme širokou škálu gritů, od hrubých pro formování ostří až po ultra jemné pro dokončovací úpravy a leštění. Syntetické brusné kameny KIYA jsou ideální pro kuchyňské nože, nářadí, a další ostré předměty, což vám umožní dosáhnout profesionálních výsledků v pohodlí vaší domácnosti nebo dílny.

Nezapomeňte také navštívit naši sekci příslušenství pro broušení, kde najdete další nástroje a materiály pro údržbu a péči o vaše brusné kameny. S produkty KIYA získáte nejen kvalitu, ale i jistotu, že vaše ostří bude vždy v nejlepším možném stavu.

Nejprodávanější

2 položek celkem
400 brusný kámen KIYA Tokyo na cedrovém podstavci
1 499 Kč

Pokud se chcete ponořit do světa broušení nožů s lehkostí a spolehlivostí, brusný kámen od KIYA Tokyo je vaší volbou. S hrubostí JIS #400 a syntetickým povrchem je tento kámen...

Kód: 6-41
1000 brusný kámen KIYA Tokyo na cedrovém podstavci
1 499 Kč

Pokud toužíte po dokonalé ostrosti nožů, brusný kámen od KIYA Tokyo je vaším spolehlivým parťákem. S hrubostí JIS #1000 a syntetickým povrchem je tento kámen skvělou volbou pro...

Kód: 6-42
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz