nůž Kawahagi 170 mm Kanetsune Meat Procesing Series

Kód: KNTN-KC-334
Neohodnoceno
2 399 Kč
Skladem (5 ks)
KC-334 Kawahagi 170 mm, profi řeznický nůž  Meat Processing Knife Series   & japonský řeznický nůž & ocel SKD-12 s vysokým obsahem uhlíku, tvrdost HRC 60-61 & rukojeť palisandr se třemi nýty & délka čepele 170 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

japonský řeznický nůž Kawahagi 170 mm

Meat Processing Knife Series

.

Sérienožů od japonského výrobce Kanetsune, která se přímo hodí pro řeznické práce - Meat Processing Knife Series. KAWAHAKI je jméno pro tento nůž, který se používá na stahování kůže jatečních zvířat. Těmto nožům se také říká skinner. Jejich čepel je obloukovitě protažená vzhůru, má dlouhé ostří a velký oblouk na konci čepele zmenšuje nebezpečí proříznutí kůže při stahování. Materiál čepele je japonská ocel SKD-12 s vysokým podílem uhlíku. Ta zajišťuje vynikající a dlouhotrvající ostří s tvrdostí 60-61 HRC. Základní jednoduchý tvar rukojetí má vynikající přilnavost. Full tangová konstrukce s rukojetí z palisandru je určena pro použití ve velmi náročných podmínkách.
V japonštině je Kawahaki jméno pro druh ploché ryby (právě její tvar připomíná tvar čepele) žijící v písku, která se nachází v japonských pobřežních oblastech. Dosahuje délky 20 až 30 centimetrů a její maso má velmi jemnou a delikátní chuť. Vzhledem k tomu, že se loví pouze v období od konce října do začátku prosince, jedná se o velmi drahou sezónní pochoutku. S nožem Kawahaki z této série budou pro vás i ty nejjednodušší úkoly povýšeny na mimořádný zážitek. Ostrá čepel a klasická rukojeť ze dřeva palisandru, Vám poskytne tu nejlepší kontrolu při řezání a krájení.

.

Délka rukojeti:        110 mm
Délka čepele:          170 mm
Celková délka:        280 mm
Hmotnost:               130 g
.
Doporučení a údržba:

✅ japonský Kawahagi 170 mm Meat Processing Knife Series z oceli SKD-12. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.
✅ Nepoužívejte japonský nůž ke krájení tvrdých a zmražených potravin. Může dojíte ke zlomení ostří, nebo vylomení jeho části.
✅ Nepoužívejte japonský nůž jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.    
✅ Chraňte nůž a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.
✅ Pokud víte, že japonský nůž nebudete delší dobu potřebovat je vhodné ho potřít olejem a zabalit do hadříku, nebo novin.
✅ Nůž ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi !

.

✅ Čištění kuchyňského nože: Každý nůž si zaslouží péči. Částečky přichycené na povrchu čepele z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu nože skvrny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví ostří nože, ale částečky na ostří přichycené. Je lepší se starat o svůj nůž a po používání ho umýt a natřít olejem.

.

✅ Ostření nože: pro ostří kuchyňského nože z oceli SKD-12 doporučujeme použití 

diamantových a vodních brusných kamenů. Pokud si nejste 100% jisti svými schopnostmi a šikovností, obraťte se na nás. Případně vyhledejte profesionálního brusiče ve Vašem okolí. Škody, které by mohly vzniknout při neodborném broušení jsou nevratné.

.

✅ Vyrobeno v Japonsku

✅ Skvělý design a provedení, správná volba pro profesionály

.

Dellinger záruka: Začněte krájet a řezat jako profesionální šéfkuchař ještě dnes ! K tomu, aby Vás vaření začalo opravdu bavit, potřebujete opravdu kvalitní a ostrý nůž. Nože od Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž je zabalen v luxusním pouzdru a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Překvapíte jak domácí tak i profesionální kuchaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Meat Processing Knife series
Stav: new

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz