KIYA Japan

Prozkoumejte kulinářský svět s legendárními kuchyňskými noži KIYA z Japonska, nyní dostupnými na Noze-Zvostra.cz. Od svého založení v roce 1792 je KIYA symbolem vynikajícího řemesla, inovace a nekompromisní kvality. Každý nůž je vyroben s ohledem na detail, což zajišťuje nejen úchvatný vzhled, ale především výjimečnou funkčnost a dlouhou životnost.

Naše široká nabídka nožů KIYA zahrnuje vše od univerzálních šéfkuchařských nožů po specializované nástroje jako nože na sashimi a zeleninové nože, každý navržen pro specifické použití v kuchyni. Ať už jste profesionální kuchař nebo vášnivý kulinářský nadšenec, s noži KIYA získáte nejlepšího partnera pro vaše kulinářské dobrodružství.

Nezapomeňte navštívit naši sekci příslušenství pro péči o nože a kameny na ostření, aby vaše nože KIYA zůstaly ostré a v perfektním stavu. Objevte krásu a preciznost nožů KIYA a přineste do své kuchyně kousek japonského dědictví.

Nejprodávanější

nůž Petit 130 mm - KIYA Damascus 11 layers
 
2 499 Kč
nůž Petit 140 mm - KIYA Suminagashi Damascus 11 layers
 
3 799 Kč
2 položek celkem
nůž Petit 130 mm - KIYA Damascus 11 layers
2 499 Kč

nůž na ovoce a zeleninu Petit 130mm Damascus & japonský kuchařský nůž & nůž na okrajování ovoce a zeleniny & špikování masa & jádro z japonské oceli Takefu V...

Kód: 3-172
nůž Petit 140 mm - KIYA Suminagashi Damascus 11 layers
3 799 Kč

nůž na ovoce a zeleninu Petit 140mm KIYA Suminagashi Damascus & japonský kuchařský nůž & nůž na okrajování ovoce a zeleniny & špikování masa & jádro z japonské oceli...

Kód: 3-127
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz