nůž vykošťovací/filetovací 170 mm - Suncraft - SENZO CLAD Flexible

Kód: AS-10
Neohodnoceno
Značka: Suncraft
2 459 Kč
Skladem (1 ks)
nůž vykošťovací Boning Flexi 170 mm Suncraft Clad  & japonský kuchařský nůž & nůž vhodný pro vykošťování a filetování ryb & západní rukojeť z materiálu Pakawood se 3 nýty & délka čepele 170 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

SENZO CLAD vykošťovací / filetovací nůž Boning Flexi 170 mm Suncraft

.

Vykošťovací/filetovací nůž Boning Flexi 170 mm z japonské molybden-vanadiové oceli s působivým designem a nejvyšší kvalitou. Nůž s charakteristicky zakřivenou a rovnou čepelí je vhodný na odřezávání masa od kosti, šlach a tučných částí. Zůžená čepel nože pomůže při vykošťování v okolí kloubů a kostí. Schopnosti nože jsou umocněny jeho pružností, která usnadňuje manipulaci v obtížných místech.

.

Délka rukojeti:        120 mm
Délka čepele:          170 mm
Celková délka:        297 mm
Hmotnost:                135 g

.

Nůž Senzo Clad Collection Boning Flexi je vyroben z molybden-vanadiové pružné oceli. Rukojeť je vyrobena z materiálu PAKAWOOD ( napodobenina ebenového dřeva ) Materiál PAKAWOOD je velmi dobře odolný proti vodě ,vlhku a je zcela bez zápachu. Můžete si být jisti, že materiál nebude korodovat, oxidovat, nebo se v průběhu času stane měkčím a křehčím. Tento materiál nepotřebuje prakticky žádnou údržbu na rozdíl od tradičních materiálů jako je dřevo.

.

Doporučení a údržba:

✅ japonský vykošťovací nůž Boning Flexi 170 mm nikdy neumývejte v myčce na nádobí. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.
✅ Nepoužívejte japonský nůž ke krájení tvrdých a zmražených potravin. Může dojíte ke zlomení ostří, nebo vylomení jeho části.
✅ Nepožívejte japonský nůž jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.    
✅ Chraňte nůž a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.
✅ Pokud víte, že nůž nebudete delší dobu potřebovat je vhodné ho potřít olejem a zabalit do hadříku, nebo novin.
✅ Nůž ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi !

Dellinger záruka: Začněte krájet a řezat jako profesionální šéfkuchař ještě dnes ! K tomu, aby Vás vaření začalo opravdu bavit, potřebujete opravdu kvalitní a ostrý nůž. Nože od Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž je zabalen v luxusním pouzdru a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Překvapíte jak domácí tak i profesionální kuchaře.

.

Vyrobeno v Japonsku

Doplňkové parametry

Kategorie: Clad AUS-10 steel
Stav: new

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz