řeznický porcovací nůž 140 mm, Pirge PRO 2002 Butcher

Kód: PIR-31041-01
249 Kč
Skladem (>5 ks)
řeznický porcovací nůž 140 mm PIRGE PRO 2002 & všestranný nůž vhodný pro běžné krájení, nůž na maso & ostří z francouzské nerezové oceli T5MoV & rukojeť z polypropylenu (PPC) & délka ostří 140 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

řeznický porcovací nůž PIRGE PRO 2002 Butcher


Nože ze série Pirge PRO 2002 Butcher z francouzské nerezové oceli T5MoV jsou určeny jak pro profesionální provozy, tak i k běžnému domácí použití. Tvrdost ostří dosahuje 56 HRC. Tvary nožů byly navrženy profesionály s mnohaletými zkušenostmi. Krájení, plátkování, čištění masa, ovoce a zeleniny – nic nebude pro tyto nože problém. Záruka na tyto nože je 5 let a vztahuje se na jiná, než mechanická poškození a výrobní vady.


Rukojeť profesionálních nožů PIRGE PRO 2002 je ergonomická a pohodlná pro dlouhodobé používání. Je vyrobena ze vstřikovaného polypropylenu (PPC), který je odolný pro teploty do 120 stupňů Celsia. Rukojeť je nárazuvzdorná a protiskluzová - vstřikovaný polypropylen (PPC) umožňuje trvalé a stabilní spojení čepele s rukojetí. Barva rukojeti v potravinářském průmyslu specifikuje nože dle krájených surovin. To umožňuje lepší hygienickou kontrolu nad krájenými produkty a to vše na základě evropských norem.


Černá: všeobecné využití

Modrá: ryby

Žlutá: vařené maso

Červená: syrové maso

Zelená: zelenina a ovoce

Bílá: pečivo


Nože s rukojetí z materiálu PPC lze umývat v myčce nádobí - pokud však chcete, aby Vám nůž vydržel dlouho ostrý je však doporučeno ruční mytí, které je k noži šetrnější. Pokud přeci jen budete požívat myčku nádobí, může dojít k poškození nožů, narazí-li během procesu mytí na jiné příbory, talíře, hrnce, nebo pánve. Při vkládání nádobí do myčky je tedy nezbytné zkontrolovat, zda se ostří nožů nemohou dotýkat jiných předmětů. Případné použití myčky s ekonomickým programem a teplotou maximálně do 55 °C.


Délka rukojeti: 135 mm

Délka ostří: 140 mm

Celková délka: 275 mm

Hmotnost: 128 g


Doporučení a údržba:

✅ Nevystavujte nůž dlouhému kontaktu s vodou nebo solí (speciálně pobyt v myčce na nádobí)

✅ Nepožívejte nůž jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.

✅ Chraňte nůž a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.

✅ Nůž ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi !


Čištění kuchyňského nože: Každý nůž si zaslouží péči. Částečky přichycené na povrchu čepele z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu nože skvrny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví ostří nože, ale částečky na ostří přichycené. Je lepší se starat o svůj nůž a po používání ho umýt a natřít olejem.


Dellinger záruka: Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu a je prověřen mnoha profesionálními kuchaři. Každý nůž je zabalen v krabičce a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S nožem od Dellinger potěšíte jak domácí tak i profesionální kuchaře. Přinášíme Vám doživotní záruku na jakékoliv skryté vady. Pokud máte jakékoliv dotazy - náš tým je Vám plně k dispozici a pokusí se Vám pomoci v každé (i nepříjemné) situaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO 2002 Butcher
Stav: new

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz