Špachtle cukrářská 170mm, Pirge CREME

Kód: PIR-71170
289 Kč
Skladem (>5 ks)
Špachtle PIRGE CREME & vhodná k přenášení dezertů, dortů, zákusků &  německá nerezová ocel 1.4301 & rukojeť z polypropylenu (PPC) &   délka 170 mm & šířka 50 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Špachtle o délce 170 mm, Pirge CREME


Příslušenství a nástroje pro pekaře a cukráře ze série Pirge CREME z německé nerezové oceli 1.4301 jsou určeny jak pro profesionální provozy, tak i k běžnému domácímu použití. Tvary špachtlí a nožů byly navrženy profesionály s mnohaletými zkušenostmi. Záruka na nástroje Pirge CREME je 5 let a vztahuje se na jiná, než mechanická poškození a výrobní vady.


Rukojeť profesionálního příslušenství Pirge CREME je ergonomická, lehká, hygienická a pohodlná k dlouhodobému používání. Rukojeť je ze vstřikovaného polypropylenu (PPC), který je odolný pro teploty do 120 stupňů Celsia a umožňuje trvalé a stabilní spojení čepele s rukojetí.

Nástroje z materiálu PPC lze umývat v myčce nádobí - pokud však chcete, aby Vám příslušenství vydrželo dlouho ostré je však doporučeno ruční mytí, které je ke špachtli šetrnější. Pokud přeci jen budete používat myčku nádobí, může dojít k poškození, narazí-li během procesu mytí na jiné příbory, talíře, hrnce, nebo pánve. Při vkládání nádobí do myčky je tedy nezbytné zkontrolovat, zda se nemohou dotýkat jiných předmětů. Případné použití myčky s ekonomickým programem a teplotou maximálně do 55 °C.


Délka špachtle: 170 mm

Šířka špachtle: 50 mm

Síla špachtle: 1 mm

Délka rukojeti: 128 mm

Váha: 135 mm


Doporučení a údržba:

✅ Nevystavujte špachtli dlouhému kontaktu s vodou nebo solí (speciálně pobyt v myčce na nádobí)

✅ Nepožívejte špachtli jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.

✅ Chraňte špachtli před pádem, nebo nárazem.

✅ Špachtli ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi !


Čištění kuchyňské špachtle: Každá špachtle si zaslouží péči. Částečky přichycené na povrchu špachtle z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu ěpachtle skvrny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví špachtle, ale částečky na ní přichycené. Je lepší se starat o svojí špachtli a po používání ji umýt a natřít olejem.


Dellinger záruka: Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu a je prověřen mnoha profesionálními kuchaři. Každý produkt se může stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S produktem od Dellinger potěšíte jak domácí tak i profesionální kuchaře. Přinášíme Vám doživotní záruku na jakékoliv skryté vady. Pokud máte jakékoliv dotazy - náš tým je Vám plně k dispozici a pokusí se Vám pomoci v každé (i nepříjemné) situaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: CREME
Stav: new

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz