kráječ (kolečko) na pizzu o průměru 100 mm, Pirge CREME

Kód: PIR-81104-01
Neohodnoceno
Značka: Pirge
179 Kč
Skladem (>5 ks)
Kráječ (kolečko) na pizzu o průměru 100 mm PIRGE CREME & nůž vhodný pro krájení pizzy a velkých koláčů & ostří z německé nerezové oceli 1.4116 & rukojeť z polypropylenu (PPC) & průměr ostří 100 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kráječ (kolečko) na pizzu o průměru 100 mm, Pirge CREME


Příslušenství a nástroje pro pekaře a cukráře ze série Pirge CREME z německé nerezové oceli 1.4116 jsou určeny jak pro profesionální provozy, tak i k běžnému domácímu použití. Tvary špachtlí a nožů byly navrženy profesionály s mnohaletými zkušenostmi. Záruka na nástroje Pirge CREME je 5 let a vztahuje se na jiná, než mechanická poškození a výrobní vady.


Rukojeť profesionálního příslušenství Pirge CREME je ergonomická, lehká, hygienická a pohodlná k dlouhodobému používání. Rukojeť je ze vstřikovaného polypropylenu (PPC), který je odolný pro teploty do 120 stupňů Celsia a umožňuje trvalé a stabilní spojení čepele s rukojetí.


Nože s rukojetí z materiálu PPC lze umývat v myčce nádobí - pokud však chcete, aby Vám nůž vydržel dlouho ostrý je však doporučeno ruční mytí, které je k noži šetrnější. Pokud přeci jen budete používat myčku nádobí, může dojít k poškození nožů, narazí-li během procesu mytí na jiné příbory, talíře, hrnce, nebo pánve. Při vkládání nádobí do myčky je tedy nezbytné zkontrolovat, zda se ostří nožů nemohou dotýkat jiných předmětů. Případné použití myčky s ekonomickým programem a teplotou maximálně do 55 °C.


Délka rukojeti: 150 mm

Průměr ostří: 100 mm

Celková délka: 240 mm


Doporučení a údržba:

✅ Nevystavujte kráječ dlouhému kontaktu s vodou nebo solí (speciálně pobyt v myčce na nádobí)

✅ Nepožívejte kráječ jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.

✅ Chraňte kráječ a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.

✅ Kráječ ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi !


Čištění kuchyňského kráječe: Každý kráječ si zaslouží péči. Částečky přichycené na povrchu čepele z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu kráječe skvrny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví ostří kráječe, ale částečky na ostří přichycené. Je lepší se starat o svůj kráječ a po používání ho umýt a natřít olejem.


Dellinger záruka: Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu a je prověřen mnoha profesionálními kuchaři. Každý produkt se může stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S produktem od Dellinger potěšíte jak domácí tak i profesionální kuchaře. Přinášíme Vám doživotní záruku na jakékoliv skryté vady. Pokud máte jakékoliv dotazy - náš tým je Vám plně k dispozici a pokusí se Vám pomoci v každé (i nepříjemné) situaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: CREME
Stav: new

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz