zavírací snídaňový "pocket patlanůž" Dellinger Easy - Yellow

Kód: K-H232
1 hodnocení
Značka: Dellinger
499 Kč
Skladem (>5 ks)

Užijte si snídaně, svačiny nebo večeře s důmyslně  konstruovaným zavíracím nožem Dellinger Easy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuchyňský zavírací snídaňový nůž Dellinger Easy s kombinovanou čepelí


Zcela nový zavírací kuchyňský snídaňový nůž Dellinger Easy s promyšlenou konstrukcí ostří. Kombinace rovného ostří a zoubkované zaoblené špičky pro snadné krájení pečiva a pohodlné roztírání másla, pomazánky nebo nutely. Zoubkovaná čepel také snadno krájí rajčata a podobnou měkkou zeleninu se slupkou. Svou funkci najde tento nůž v každé domácnosti, chalupě, kempu, nebo při sběru hub v lese. Zakulacenou špičku ocení v neposlední řadě i děti - poskytne jim větší bezpečnost při krájení a manipulaci s nožem. Čepel kuchyňského snídaňového nože je vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli, která je vyhlášena pro svou odolnost a dlouhotrvající ostrost. Rukojeť snídaňového nože je vyrobena z materiálu G10 - což propůjčuje noži zvýšenou odolnost. Nůž je vybaven pojistkou proti zavření liner-lock.

 Nůž je konstruován tak, abyste jím snadno rozkrojili chleba či jiné pečivo, a poté pohodlně rozetřeli máslo, nebo pomazánku.
 Celková délka čepele 11 cm
 Rovné ostří 7 cm, zoubkované ostří 4 cm
 Zaoblená špička čepele ve tvaru špachtle pro snadné roztírání
 Kvalitní nerezová ocel 3Cr13
 Rukojeť z materiálu G10
 Doporučeno ruční mytí
.
Rukojeť je vyrobena z materiálu G10 je voděodolná a zcela bez zápachu, nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Nezačne v průběhu času korodovat, oxidovat, zůstane stejně tvrdá a pevná.

 
Parametry nože:

Celková délka otevřený: 250 mm
Celková délka zavřený:
135 mm
Délka ostří: 110 mm
Hmotnost: 130 g

 

Jak se o nůž starat a naopak co s ním nedělat ...

 Nůž nikdy neumývejte v myčce na nádobí. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.

 Nepoužívejte nůž ke krájení tvrdých a zmražených potravin. Může dojít ke zlomení ostří nebo vylomení jeho části.

 Nepoužívejte nůž jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.

 Chraňte nůž před pádem nebo nárazem.

Po použití je vhodné nůž potřít olejem. Pokud víte, že nůž nebudete delší dobu používat, je lepší nůž naolejovat a zabalit do hadříku nebo novin. Olej z tiskařské černi použité na novinovém tisku ochrání čepel před možnou korozí.

Částečky přichycené na povrchu čepele z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu nože skrvny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví ostří nože, ale právě ty přichycené částečky. Na odstranění se běžně používá například jedlá soda, která po namočení vytvoří „kašičku“ a starý korkový špunt.

 Vyrobeno v Číně.

Doplňkové parametry

Kategorie: EASY Line Series
Záruka: 2 roky
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Postrehy k vreckovému nožu Dellinger Easy 2.2.2024 21:52
Veľmi pekný nôž, kvalitný, na stránke nozezvostra/dellinger.cz je jeho podrobný popis. S nožom sa mi veľmi dobre pracuje, je to "čistokrvný" nôž na spracovanie potravín na výlete v prírode, na chalupe v záhrade a pod. Je skladný, zároveň viditeľný, čepeľ nehrdzavie, ostrie "dobre drží", ruka sa z rúčky noža nešmýka. Mechanizmus skladania je jednoduchý a bez potreby vynaloženia veľkej sily na zatlačenie poistky. K nožu mi nozezvostra poslali pekné drevené skladacie puzdro, ktoré veľmi potešilo. Ďakujem za pekný darček a prajem vám veľa zdaru. Michal
Odpovědět
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz