nůž na sýr 5" - 130mm Dellinger Dellinger CLASSIC Sandal Wood

Kód: XZ-B35-ZS
Neohodnoceno
Značka: Dellinger
499 Kč
nůž na sýr 5" Dellinger Classic Sandal Wood & nůž vhodný pro krájení sýrů, ovoce a zeleniny & ostří z německé oceli 1.4116 & západní rukojeť ze santalového dřeva & délka čepele 130 mm & tvrdost ostří 56-58 HRC

Detailní informace

Detailní popis produktu

nůž na sýr 5,5" (130mm) ze série Dellinger Classic Sandal Wood

.

Velmi ostrý nůž na sýry 5,5" Dellinger Classic (délka čepele 130 mm) z německé oceli 1.4116 s působivým designem a nejvyšší kvalitou. Ideální nůž pro krájení rovnoměrných tenkých plátků nejen sýrů. Tyto nože jsou opatřeny speciálně tvarovanou čepelí se zubatým ostřím zakončeným vidličkou. Nůž na sýr má také vyšší čepel s velkými otvory, a to z toho důvodu, aby se při plátkování sýr na nůž nelepil.

.

Délka rukojeti:        110 mm
Délka čepele:          130 mm
Celková délka:        240 mm
Hmotnost:                88 g
.

Doporučení a údržba:

✅ nůž na Sýr Dellinger Classic z německé oceli DIN 1.4116 nikdy neumývejte v myčce na nádobí. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.
✅ Nepoužívejte nůž ke krájení tvrdých a zmražených potravin. Může dojíte ke zlomení ostří, nebo vylomení jeho části.
✅ Nepožívejte nůž jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.    
✅ Chraňte nůž a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.
✅ Pokud víte, že nůž nebudete delší dobu potřebovat je vhodné ho potřít olejem a zabalit do hadříku, nebo novin.
✅ Nůž ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi !

.

Aby byl vždy ostrý ...


Pro každodenní vytažení ostří, použijte ocílku.
Doporučujeme použít diamantové a vodní brusné kameny.

Pokud si nejste 100% jisti svými schopnostmi a šikovností, obraťte se na nás. Vaše nože Vám nabrousíme individuálně dle Vašeho přání. Pravidelně také pořádáme kurzy broušení nožů. Případně vyhledejte profesionálního brusiče ve Vašem okolí. Škody, které by mohly vzniknout při neodborném broušení jsou nevratné.


Dellinger záruka: Produkty, které Vám dodá Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu a je prověřen mnoha spokojenými zákazníky. Každý kus je zabalen v luxusním balení a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Každý produkt, který Dellinger nabízí, je pečlivě kontrolován. Přinášíme Vám doživotní záruku na jakékoliv skryté vady. Pokud máte jakékoliv dotazy - náš tým je Vám plně k dispozici a pokusí se Vám pomoci v každé (i nepříjemné) situaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Classic Sandal Wood
Stav: new

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz